O nas. Idea: czyli dlaczego powstała kolejna strona…?

Pewne niewielkie powierzchniowo miejsce na Ziemi – dzielnice Wałbrzycha, Podzamcze zamieszkuje bardzo duża ilość ludzi. Już sam ten fakt daje niesamowite możliwości. Nie jest to bezwładny tłum, ale żywa energia jednostek, która promieniuje na całe miasto i okolice.

Osobiście odczuwam w Wałbrzychu oraz na Podzamczu brak prężnych ruchów obywatelskich. Grup osób, które mają wspólny cel i potrafią włączyć się do jego realizacji.
Dlatego jednym z filarów tej strony jest dział INICJATYWY – co jest do zrobienia, co chcemy zrobić, co robimy dla siebie i osiedla.

Dodatkowo chciałbym utworzyć dział promujący osoby, które mieszkają lub mieszkały w Wałbrzychu, na Podzamczu, a które są wysokiej klasy specjalistami czy artystami. Zapraszam do przesyłania 'kandydatur’ – jest to inicjatywa: „0005. Znane osoby z Wałbrzycha i okolic”.

W roku 2011, za pośrednictwem tej strony, udało się spotkać osobom, które założyły bardzo nieoficjalny ruch:
„Oddolna Inicjatywa Mieszkańców Osiedla”
Niestety w dość krótkim czasie większość z tych osób wyjechała z Wałbrzycha.

Zapraszamy do częstego korzystania z naszych stron i współpracy!

—–
Notka odnośnie praw autorskich i licencji:

  • O ile nie zaznaczono inaczej grafiki i zdjęcia nie przedstawiające ludzi lub sylwetki ludzi z niewidoczną („rozmazaną”) twarzą publikowane na tej stronie rozpowszechniane są na licencji CC BY-SA v.3,0 pl.
  • O ile nie zaznaczono inaczej zdjęcia osób publikowane na tej stronie rozpowszechniane są na licencji CC BY-NC-ND v.3,0 pl.
  • O ile nie zaznaczono inaczej teksty publikowane na tej stronie rozpowszechniane są na licencji CC BY-NC-ND v.3,0 pl.
  • O ile nie zaznaczono inaczej załączniki publikowane na tej stronie rozpowszechniane są na licencji CC BY-NC-ND v.3,0 pl.
  • Dodatkowe informacje o licencji znajdują się na samym utworze, dołączonych metadanych lub w treści artykułu, publikacji zawierającej lub zawierającej odnośnik do danego utworu.
  • Jeśli znalazłeś na naszych stronach materiały do których posiadasz prawa autorskie, a których publikacji nie życzysz sobie prosimy o kontakt pod adresem: info@podzamcze.walbrzych.pl

—–
Pierwsza publikacja tego tekstu: Tomek K., 27.01.2008
Obecny tekst, w porównaniu z jego pierwszą wersją, zawiera poprawki i zmiany.
Obrazek za: opensourceway na licencji CC BY-SA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *